F.R. Čech: Zavřeli bambulu, aby zakryli daleko horší průšvih

Tisk

Aneb: S idioty mezi celebrity nudes blbci.

Bambulu zavřeli, aby zamázli ještě větší průser,

říká F.R. Čech

„Kauza pyšného bambuly má překrýt něco daleko horšího, a to je kauza Bém“, myslí si někdejší poslanec ČSSD František Ringo Čech. Ten nabývá přesvědčení, že žije s idioty mezi blbci.

Tak jako snad každý v České republice, nemohl ani František Ringo Čech přehlédnout kauzu sociálně demokratického exhejtmana Davida Ratha, ke které glosoval: „Mně strašně vadí, že kauza pyšného, neopatrného bambuly – to se nedá jinak nazvat, zcela zakryla jiný daleko skandálnější případ.

Daleko trestuhodnější bylo počínání primátora Mudr. Béma,“ prohlásil pro „ParlamentníListy.cz“.

„Bém může jen děkovat Pánu Bohu, že tuto kauzu otevřeli. Já si dokonce myslím, jestli ta kauza Rath - oni ho sledují už dlouho – nebyla promyšleně vypuštěná, aby překryla kauzu Béma s Janouškem“.

„Ratha chytli při klasické zlodějně, zneužití moci v bezuzdné a nezměrné pýše. Kdežto Bém byl nejhorším primátorem Prahy v celé historii, a to počítám i soudruha Kopeckého. To byl rozklad města s trvalými následky. Prostě rozprodat co se rozprodat dá a po nás potopa“ říká zhnuseně Čech.

„Bém, ten nemá srovnání. Snad jen Babinský by se mu mohl částečně vyrovnat“.

„Bém, to bylo něco strašného, Rath byl čajíček. Vždyť si všimněte, jak to utichlo. Měl být už dávno v kriminále a zatím si spokojeně běhá po světě,“ myslí si.

„Přeci Bém s Janouškem musí konečně vysvětlit zdroje peněz na svých kontech.

Soudy už musí být spravedlivý. To, že policisté nesrovnali na hnojišti bobky podle velikosti, neznamená, že takový lotr by měl uniknout. To bylo za miliardy. A to ještě nevylezlo na povrch všechno“ obává se Čech.

A podotýká: „píše se, že se to vyšetřuje, tak doufám, že se nepřestane.“

„Prostě Béma zakryli jiným průserem“.

„Řekli si, ať se soudruh Bém zatím někam schová, zapomene se na něj a pak může se třeba vrátit i s Janouškem a může pokračovat v bohulibé činnosti“ podotknul F.R. Čech.

Na dotaz, co si F. Čech myslí o současné náladě ve společnosti říká: „Nečas neobratným způsobem napravuje hříchy předchozích banditů. On nehledá peníze tam, kde jsou. On hledá jen tam, kde jsou nejsnáze vymahatelné. To znamená u prostých a bezbranných lidí.“

Důvodů k naštvanosti vidí Čech více „.. když někdo navrhuje – co to musí být za blbce – zvýšení platů vysokých státních úředníků, tak by měl jít do blázince a na uzavřené oddělení. Že by to zajistilo poctivost? Bláhovost, naopak, čím vyšší příjem, tím větší chtivost,“ říká rozhodně.

„Já mám někdy pocit, že žiji s blázny. Taky jedna z rubrik na mém webu se jmenuje „S idioty mezi blbci“. To si myslím, že vystihuje úplně naší současnou situaci. Psychopati u státní moci. A všimněte si, že to prorůstá úplně všude,“ upozornil svérázný umělec.

„Např., když dá třeba někdo na rychlostní silnici omezení rychlosti na „padesátku“ kvůli hluku, kde jsou dva baráky, zbořenina a křoví, tak to je přeci blb. To je člověk, který nepatří na své místo“.

 

Připomeňme, že František Ringo Čech byl v letech 1996 - 1998 poslancem za ČSSD. V loňském roce, rozčeřila stojaté vody nahrávka, když před natáčením dokumentu o Miki Volkovi v roce 1997 začal vyprávět, jaké má zkušenosti ve funkci pražského zastupitele za ČSSD s korupcí na všech možných úrovních.

Čech ve zveřejněné nahrávce mluví mimo jiné i o tom, jak se prodávají Pražské vodárny. „Popraskané roury v zemi si nechá město, zatímco nové lukrativní přečerpávací stanice, jimiž tečou miliony, se prodávají za hubičku vybraným kmotrům. ODS nás vždy přehlasuje. A jakmile zastupitelstvo jednou něco odhlasuje, nehne s tím ani svěcená voda," tvrdí Čech v nahrávce.

 

„V té době jsem byl v opozici, ale to jsem netušil, jaký mazec uděláme potom my" doplnil v rozhovoru pro „ParlamentníListy.cz“ své poznání o domovské ČSSD.

Podle něj si jeho strana, když byla na magistrátě u moci spolu s ODS, tak s praktikami pravicových politiků si vůbec nezadala.

 

„…. já si nemůžu ani dělat legraci, když vidím, co se u nás pořád děje".

___________________________

ringo_cech

_____________________________

 

 

 

 

 
Diskuze (1 příspěvků)
F.R. Čech: Zavřeli bambulu, aby zakryli daleko horší průšvih
Aug 10 2012 07:32:42
** V tomto vlákně je diskuse k článku: F.R. Čech: Zavřeli bambulu, aby zakryli daleko horší průšvih **

Ovládaná lůza dostala svoji kořist, Ratha drží ve vazbě. To Bárta může v klidu poslancovat dále, při předání obálek ho naše chrabrá policie nesledovala a neodposlouchávala. Poslankyně Parkanová a senátor Vondra taky pěkně pustili žilou, ale ti jsou naši, takoví se do vazby nedávají a jejich koaliční hlasy by scházely.

Na jednou poctivě ukradené peníze ze státního rozpočtu nám nesahejte a ty, hloupý voliči, se nech dále oškubávat, bav se nad hraným divadlem a neprotestuj.
#2386

Příspěvky do diskuse mohou přidávat pouze registrovaní čtenáři. Přihlašte se prosím zde.
Počet komentářů: 1
PřihlášeníKalendář událostí
Last month May 2015 Next month
M T W T F S S
week 18 1 2 3
week 19 4 5 6 7 8 9 10
week 20 11 12 13 14 15 16 17
week 21 18 19 20 21 22 23 24
week 22 25 26 27 28 29 30 31
Chystá se...
Anketa
Co s Bláznou?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1610
mod_vvisit_counterVčera5724
mod_vvisit_counterTento týden14010
mod_vvisit_counterMinulý týden41973
mod_vvisit_counterTento měsíc180537
mod_vvisit_counterMinulý měsíc166843
mod_vvisit_counterCelkem8616065

Vaše IP: 54.159.190.106
 , 
Dnes je: 28. 05. 2015

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to 193.0.6.135:43 (Connection timed out) in /home/content/k/2/1/k213cz/html/JOOMLA/administrator/components/com_joomlastats/count.classes.php on line 1038

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to 200.3.14.10:43 (Connection timed out) in /home/content/k/2/1/k213cz/html/JOOMLA/administrator/components/com_joomlastats/count.classes.php on line 1038

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to 196.216.2.20:43 (Connection timed out) in /home/content/k/2/1/k213cz/html/JOOMLA/administrator/components/com_joomlastats/count.classes.php on line 1038