Tejc : Pane ministře, Vy jste pověřil Severu porušováním vlastních předpisů ??

Nebo kdo mu to pověření dal ? A jak zní ?? 

Interní předpisy MSp ohledně exekucí - o nemožnosti využívat služeb soukromých exekutorů  - a nemožnosti nařizovat exekuce do 5-ti tisíc korun - už neplatí ?? Kdo je zrušil ?? A kdy ?? 

A jestliže platí - tak Severa má Vaše výslovné povolení je porušovat ?? 

A když ne - tak co s ním provedete ?? 

Chcete údajně reorganizovat justici - aspoň co do počtu soudů (co do odpovědnosti soudců samozřejmě ani slovo)  - a neumíte si udělat pořádek ve vlastním domě ?? 

Kdo Vám potom má co věřit ??? 

Kdo na tom ministerstvu vlastně rozhoduje ? Vy, nebo Severa a spol. ? 

_____________________________

 

 

 

______________

 

 

 

 

 

 

 

_______________________

_______________________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

__________________

__________________

 

Myslím, že se s většinou veřejnosti snadno shodneme : Dva nejslabší ministři současné vlády - jsou paradoxně ti, co mají (a mají mít) na starosti silové resorty - tedy vnitro a spravedlnost. 

Jsou jak dva stíny : Neviditelní, průsvitní, bezprogramoví, podle svého šéfa - třtiny ve větru... Odkud zafouká silnějc, tam se nakloní. 

Reformy od nich samozřejmě žádné nečekejte, je to - jako již asi posté - "udržovací" vláda. Která si má udržet úpředevším vliv na státní finance do vlastních kapes. A to je taky celé. 

 

_________________________

_________________________