Popouzeny dnes nejsou zdaleka jen děti

Tisk

Popouzení, programování, vymývání mozečků apod. - to jsou výrazy dnes bohatě frekventované ve všech slovesných tvarech převážně v souvislosti s dětmi v rozvodových situacích jejich rodičů. Případně ještě s novými školními osnovami, které mají mimo jiné žáky přesvědčovat, aby neposlouchali rodiče a například se věnovali různým úchylným sexuálním praktikám. Ale to vše tak viditelné je přes všechnu  hrůznost  jen pověstná špička ledovce.

Smíte vraždit!

To nejsou slova z pokynů pro gestapáky či z tajné porady Al Kajdy. Ale stále agresivnější propaganda prezentovaná v ženských časopisech. Ty by měly být dnes pro muže, zejména ty mladší, povinnou četbou – a to přesto či spíše právě proto, že muži ty bláboly v takových plátcích tak neradi čtou.

zabijejte1

Tak co? Chcete mít něco takového jednou doma?

Tentokrát jsme vybrali pro vás příklad z posledního vydání časopisu Ona Dnes. Proč tam vlastně podle nich ženy smí vraždit? Pro dobré rady.  Ano – například pro radu lékaře, který už ne tak mladou ženu varuje, že bude-li se do nekonečna cpát antikoncepcí, může také klidně prošvihnout svůj čas a mít rizikové těhotenství či nemít dítě vůbec. Do takových věcí prý doktorům nic není.

Jen několik řádek jinde nabádá psycholog Petr Šmolka* mladé ženy, aby ihned urážely své starší příbuzné či rodinu (například babičku), pokud si je "dovolí" upozornit, že by se mohly taky vdát, mít děti či snad dokonce(!) více než jedno dítě.

Stejně nepřípustné je prý i ženám na pokraji středního věku připomínat, že by se snad také mohly starat o rodinu.

Pak článek jakoby náhle vyčerpal své téma a takticky odlehčuje, když třebas „už jen“  tvrdí, že matku zcela oprávněně konsternuje, považuje-li jí její dítě „za starou“.

To je pitomost, co? Jistě každý z nás vzpomene, jak nám v dětství často již o pouhé čtyři roky starší spolužáci připadali strašně velcí a dospělí. Vzpomínám, že mě ve čtrnácti zcela vážně oslovil jeden prvňáček „pane“. Měl jsem z toho tenkrát legraci. A rodiče malého prcka by měl snad podobný jeho pocit nějak vážně rozhodit?!

Každopádně vidíme malou ukázku, jak v tzv. ženských časopisech je dnes masivně vtloukáno ženám do hlavy, aby se rozváděly, neměly moc dětí (klidně žádné), nestaraly se o rodinu tak, jak je posláním ženy daném od Boha a je jim vštěpována také silná rivalita a agrese vůči mužům a vůči všem dalším, kdo to s nimi myslí dobře.

Že přestárlé ženy, pokud již nemají vytvořenu vlastní rodinu, nikdo další moc nechce, že je čeká vážné riziko samoty a utrpení, pravděpodobně i potupná smrt po životě bez řádného naplnění, to již jim tam neprozrazují.

Připomíná to silně ten příběh o vyhnání z ráje. „Neposlouchej svého Otce Stvořitele, ten tě jen obelhává“, tvrdil tehdy ženě had (ďábel). „Když ho neposlechneš, budeš jako Bůh, budeš vědět, co je dobré a co zlé.“  

Že neuposlechnutí moudrých přikázání však také bude znamenat vyhnání z ráje a nezměrné utrpení pro ni a všechny její potomky, již ten prevít had ženě jaksi „taktně“ zamlčel.

Podobně ženy zřídka kdy vytuší, že dnes jde zase jen o špinavou politiku, která potřebuje lidi odtrhnout od sebe.

Inu, pokochejte se sami tím svinstvem pro přihlouplé husičky:

zabijejte2_1

zabijejte3

* Ano, Petr Šmolka, to je ten známý prostitut, který svými „vynikajícími odbornými“ radami dovedl k tak „bezproblémovému rozvodu“ rodinu nynějšího předsedy K 213, Ing. Jiřího Fialy – známý to tragický příklad jeho práce.

 

Aktualizováno Úterý, 08 Listopad 2011 14:59



 
Příspěvky do diskuse mohou přidávat pouze registrovaní čtenáři. Přihlašte se prosím zde.
Počet komentářů: 0
Anketa
Proč jsem nepodepsal petici za zásadní reformu justice, kterou navrhlo sdružení K 213
 
Přihlášení



Kalendář událostí
Last month May 2012 Next month
M T W T F S S
week 18 1 2 3 4 5 6
week 19 7 8 9 10 11 12 13
week 20 14 15 16 17 18 19 20
week 21 21 22 23 24 25 26 27
week 22 28 29 30 31
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1137
mod_vvisit_counterVčera2768
mod_vvisit_counterTento týden14602
mod_vvisit_counterMinulý týden21017
mod_vvisit_counterTento měsíc52229
mod_vvisit_counterMinulý měsíc95879
mod_vvisit_counterCelkem2613339

Vaše IP: 38.107.179.213
 , 
Dnes je: 18. 05. 2012

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to 193.0.6.135:43 (Connection timed out) in /home/content/k/2/1/k213cz/html/JOOMLA/administrator/components/com_joomlastats/count.classes.php on line 1038

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to 200.3.14.10:43 (Connection timed out) in /home/content/k/2/1/k213cz/html/JOOMLA/administrator/components/com_joomlastats/count.classes.php on line 1038

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to 196.216.2.130:43 (Connection timed out) in /home/content/k/2/1/k213cz/html/JOOMLA/administrator/components/com_joomlastats/count.classes.php on line 1038