P O Z V Á N K A - na demonstraci

„ZA   RODIČOVSKOU    ROVNOPRÁVNOST, za rovný podíl na výchově svých dětí“, proti zvrácené posttotalitní justici. která se koná  před Ministerstvem spravedlnosti ČR v Praze   (Vyšehradská ul., Praha 2 – Nové Město)  ve středu 21. září 2005 od 11 hodin.

Bylo Vám justicí vyrváno Vaše dítě proti vůli Vaší a také proti vůli dítěte samého ?  Také jste justicí nuceni k placení nereálných částek výživného, o nichž víte, že skončí všude možně jen ne u Vašeho dítěte ? Byli jste perzekuováni podle komunistického § 213, když jste ve svízelné životní situaci nemohli platit nereálně vyměřené a neopodstatněné výživné ?   Jednala s Vámi justice jako s nejhorším nepřítelem jenom proto, že jste odmítli zapadnout do předem připravených zvrácených postkomunistických šablon o rodinné morálce, které Vám přisoudily roli bezprávného platiče ?  Máte s justicí „své zkušenosti“ i z jiných oborů nežli je rodinné právo ?
 
Pak je tato demonstrace určena právě Vám !! Přijďte i Vy  podělit se  o své zkušenosti s ministrem spravedlnosti ČR JUDr. Pavlem Němcem a poděkovat české justici za „vzornou ochranu“  práv svých stejně jako práv Vašich dětí !!
 
K účasti srdečně zvou, a to nejen všechny své členy, následující občanská sdružení :
 
 
Sdružení za dodržování práv dětí a rodičů v ČR       
Mgr. Karel Miffek 
K 213                                                                                    
Ing. Jiří Fiala, mluvčí
Spravedlnost dětem                                                       
Luboš Patera, zmocněnec
Aliance pro děti a rodiče                                                
Ing. Martin Baitler, mluvčí