Mafiánka Huláková: Napadání veřejnosti na soudě je pro nás standard

Co bychom jinak dělali? Soudit neumíme - ani nechceme - tak vás aspoň s radostí vyhodíme, když k nám přeci jen zavítáte!

 

Hul_2_M

_____________________

Hul_3_M

_____________________

OS v Hradci

JUDr. Helena Huláková, místopředsedkyně soudu

 

K č.j. 35 St 20/2014

 

Vážená paní,

V návaznosti na Váš dopis ze dne 25.11. t.r., coby vyřízení oznámení na protiprávní jednání soudce Vergary Schmucka, Vám sděluji, že je považuji za nejen zcela nedostatečné, ale hlavně naprosto nezákonné.

O tom, že v případu nebudu vystupovat jako svědek, jsem – nad rámec svých povinností coby zúčastněné veřejnosti – soudce hned v úvodu informoval, spolu s dovětkem, že tudíž nevidím žádný důvod k ověřování své totožnosti (a předkládání OP) – z přítomných stran mě nikdo jako svědka nenavrhoval, takže tento důvod zcela odpadl.

Sdělení, že jsem na jednání v roli veřejnosti, považuji nadále za zcela dostatečné a plně v souladu se zákonem, kterému jsem učinil zcela zadost.

Dále se domnívám, že soudci nakonec ani nešlo o zjištění mé totožnosti – protože tu mohl znát už ze zápisu u místopředsedkyně soudu a navíc jsem mu jasně řekl, že pokud mě zavede k předsedovi soudu, tak tomu se identifikovat rozhodně budu, už proto, abych na něj (Vergaru) mohl podat stížnost a trestní oznámení.

Chování soudce Schmucka svědčí nejen o jeho naprosto základních neznalostech trestního řádu, ale zejména o naprosté neúctě k základním lidským právům a návštěvníkům soudu obecně.

Lidé takovýchto kvalit prostě nemohou soudit a Vy, pokud se jich zastáváte, jakbysmet. Současně Váš dopis považuji za důkaz, že skutečnost, že jste na místě místopředsedkyně soudu, je naprostým omylem a nedopatřením, které sice nevím, kdo má na svědomí, ale které zcela jistě bude nutno co nejdříve napravit, protože právní stát takovéto soudce, ani soudní funkcionáře rozhodně nemůže potřebovat, protože jsou k nepoužití.

Pokud p. Roig nazval některé vaše soudkyně mafií, musím říci, že je to ještě velmi mírné pojmenování skutečnosti na hradeckém okresním soudě, neboť ta je taková, že zjevně mafiánské poměry, kde je možné beztrestně napadat návštěvníky soudu, panují na celém soudě prakticky bez výjimky.

To je pochopitelně důkazem nejen toho, že soudci nemají základní právní povědomí, ale také toho, že je nikdo neřídí, nekontroluje – a tím pádem ani, samozřejmě, nevyvozuje žádné závěry z jejich protiprávních aktů.

 

To je stav pro vznik a rozvoj mafiánských poměrů jako stvořený a mám také za to, že už jen z toho, co jsem doposud viděl (ať už na soudě samém nebo ve spisech p. Roiga), prokazuje, že s právním státem neslučitelné poměry na vašem soudě obecně panují.

 

V návaznosti na výše sdělené Vás tímto informuji (neboť se to týká především Vás a Vašeho dopisu), že jsem na Vás podal stížnost na MSp a současně budu požadovat jak nové projednání věci (při splnění trestním řádem předvídaných požadavků, především pak veřejnosti a volného přístupu kohokoliv na toto jednání), tak i náhradu škody za bezdůvodné zmaření účasti na hlavním líčení dne 13. listopadu t.r., stejně jako iniciaci kárného řízení vůči soudci Vergarovi Schmuckovi s cílem ukončení jeho působení v justici.

 

S pozdravem

 

Ing. Jiří Fiala

 

_____________________

Vergara_TO_M

_____________________

Hádejte, kdy a s kým byl tenhle "poklad" jmenován soudcem!!

10.6. 1999: Jmenování soudců:

10.06.1999

Prezident republiky jmenoval 14 soudkyň a soudců


Mgr. David Schmuck

 

Mgr. Marcela Škrlová

 

JUDr. Hana Horáková

 

JUDr. Antonín Koukal

 

Mgr. Jaroslava Křivánková

 

JUDr. Ondřej Lázna

 

JUDr. Eva Paučková

 

To se nám ovšem ještě nestačil provdat do Mexika... Wink

http://www.vaclavhavel.cz/index.php?sec=3&id=7&kat=42&from=509

 

A předchozí várka taky stojí za to! A pak - komu že tady za ten neskutečný bordel vděčíme, že?! Opilci, závislákovi a slavomanovi Havlovi!

 

09.02.1999

Prezident republiky jmenoval 23 soudkyň a soudců

 
Mgr. František Boštík

  Mgr. Jana Domonkošová
  Mgr. Petra Hermannová
  Mgr. Tomáš Hoza
  Mgr. Václav Kokožka
  Mgr. Martin Košek
  Mgr. Monika Kotrlová
  Mgr. Ladislav Koudelka

____________________

Bez přihlášení nemůžete vkládat příspěvky.