Kalendář:
Datum:
02.03.2020 9:00 am - 10:00 am
Autor:
Ing. Jiří Fiala
Kapacita:
Unlimited
Zkopírovat do:

Popis

Brněnské Míčánky - 3.2., pondělí - od 10-ti hod, č. 11/III.p.

Obžaloba Aloise Hlásenského pro t.č. pohrdání soudem - kterého se měl údajně dopustit tím, že se nechal vyvést z jednací síně Justiční stráží. 

Brněnské justiční panstvo  s rostoucí mstivostí ztrácí základní soudnost. 

Být bez odporu vyveden Justiční stráží z jednací síně - je asi  poprvé, co za to někdo stanul před soudem. Znaky žádného trestného činu to, samozřejmě, nenaplňuje - zato brněnská justice naplňuje všechny znaky podjatosti - mstivost, i dlouhodobý poměr k obžalovanému. Negativní, samozřejmě. 

 

Arogance, i ubohost právního vědomí - jsou společné znaky obžaloby i soudu, neboť Městský soud v Brně spadá pod svrchovanost odvolacího Krajského soudu v Brně, takže odvolání (ať už obžalovaného, či státního zástupce) by měl projednávat soud, jehož samotného se tento skutek týká. 

Obžalovaný proto správně namítal podjatost i nevhodnost projednání věci kdekoliv v obvodu odvolacího Krajského soudu v Brně - a navrhoval přeložení věci do Prahy. 

Olomoucký Vrchní soud mu nevyhověl. 

Podívejte se ještě sem : (Kde o věci bylo již hovořeno dříve) : 

 

 

 http://www.k213.cz/JOOMLA/3173-halka-odlisne-a-neporovnatelne

 

 

________________

________________

 

Lojzo,napiš jim, že Tě sebrala smrt Kubery a že mu jedeš na pohřeb a nemůžeš se tak soustředit na obhajobu, dodržujíc státní smutek,  a ať to odročí, a příště už přijedu... </div>
<h2 class=Komentáře