Blbka z ANO redefinuje znásilnění

Podvodnice se vzděláním, nejkratší ministryně spravedlnosti v historii Evropy, usoudila, že je čas se zviditelnit. 

 Motto : ŘEKNE-LI NE,  není to diplomat. 

ŘEKNE-LI ANO, není to dáma..

___________

Pravda, dámy v řadách ANO  by asi jen málokdo hledal. Spíše ze společenského odpadu posbírané flundry a zlatokopky všeho druhu. 

Poté, co šlo ANO alespoň částečně od válu, můžeme si udělat názornější představu, jaká neuvěřitelná pakáž se kolem estébáka Bureše semkla. 

Jeho jednotlivé hejtmany lze zařadit do soutěže "Kdo nejvíc krad´- a pak pad´", kam se řadí různí "poradci", kteří nikdy nikomu nic užitečného neporadili, přesto brali statisíce za odměny a za "práci", marketinkové agentury, co nikdy nic nevyzkoumaly a neprodaly, PR manažeři, co nikdy nic nezmanažovali, a tak dále, a tak podobně. 

Své o tom jistě ví středočeská hejtmanka Pokorná Jermanová se svým holičem, co jezdil jejím služebním bourákem, další hvězda z ANO, co jediným jejím přínosem v politické kariéře bylo otěhotnění po dobu funkce, Mračková Vildumetzová a v bleděmodrém hejtman Ústeckého kraje Jan Schiller. Ten sice neotěhotněl, asi mu to nějak nešlo, zato kradl, až mu ruce odstávaly - a najal si na to i další, stejné založené... 

 Někdejší poradkyni hejtmana z ANO hrozí osm let za podvod v době ohrožení zdraví lidí - Aktuálně.cz (aktualne.cz)

 Bez přehánění lze říct, že co politik ANO, to zloděj a mafián. Kradli oběma rukama, a my to všechno platíme. Pak nemá být státní rozpočet v stamiliardovém minusu. Co ten by ještě neunesl ?!!

Člověk až žasne, s jakou drzostí se tahle pakáž do politiky dostala - a dál se tam klidně drží, ač její jediné správné místo je - samozřejmě v base. 

A teď tu máme - Taťánu Malou, nejkratší ministryni spravedlnosti v historii Evropy. 

Už jenom to, že z podvodnice a plagiátorky může někdo vážně myslet udělat ministryni spravedlnosti, je jak ze sci-fi filmu. Nebo z románu 1984. 

Člověk by čekal, že po takové ostudě se stáhne a zmizí z veřejnosti. Ne !!

Za co by se styděla - vždyť je přece ve straně, kde kradou a podvádí všichni, takže je to jakýmsi stranickým "dobrým vychováním". Či dokonce nezbytnou vstupenkou k registraci. 

A aby na tuhle husičku náhodou veřejnost nezapomněla, tak přišla s novou iniciativou - chce redefinovat znásilnění. 

 Dnes je to tak, že znásilnění se definuje jako použití násilí nebo jeho pohrůžky nebo zneužití dotyčné bezbrannosti k vynucení si pohlavního styku. 

Řekl bych, že je to definice naprosto dostačující a výstižná. 

Plagiátorce, která neuměla dát dohromady ani vlastní diplomku, to ovšem údajně nestačí. 

Prý to má být nově tak, že je to každý styk, ke kterému došlo "bez souhlasu", či "proti vůli". 

Nevím, co má Malá za vychování a co ví o společenských normách, asi toho mnoho nebude, už vzhledem k jejím ubohým studijním výsledkům a otevřené snaze podvádět, kde se dá - ale mám za to, že platilo a platí, že aby slušná žena otevřeně souhlasila s tím, že se jí muž - napoprvé -  zmocní - to už by pak nebyla slušná žena. Ta má - alespoň poprvé - vždy odmítat, nebo to aspoň předstírat a hrát, konečně, řekl bych, že i slušný a zdravý muž, pokud to není přímo perverzák, poněkud - často i úplně -  zchladne, jakmile se po něm začne ženská sama sápat, případně otevřeně a okatě "souhlasí" s tím, "aby si ji vzal". 

To prostě není normální, odporuje to slušnému vychování a řekl bych, že i zdravé lidské sexualitě. 

Převedeno ad absurdum, k žádnému milování - vyjma toho zaplaceného - by podle této  nové zákonné verze nikdy nedošlo, protože buď by ženská nesouhlasila a odmítala - a pak by to bylo znásilnění - anebo by okatě a hlasitě souhlasila - načež by normální chlap v tu ránu ztratil zájem a zvadnul jako lilium v Ostře sledovaných vlacích. 

Taťána Malá asi předem a hlasitě souhlasí, proto je také v ANO, proto také o slušného chlapa nezavadí, což jenom zvyšuje její frustraci a vztek na chlapy. A proto vylézá s podobnými nesmysly a snaží se je dokonce propašovat do zákona. 

Poučme Malou, asi to sama nikdy nezažila, že jsou i jiné - méně okaté a méně nápadné a méně vyzývavé způsoby, o to však ženštější, jak implicitně souhlasit s intimním sblížením - než je hlasitý souhlas,  kteréžto způsoby užívají ženy při seznamování už stovky let - jako třeba to, že žena sama předejde situacím, kdy by mohlo dojít k intimnímu sblížení, pokud o ně sama nestojí - a i muž v naprosté většině případů pozná, zda její odpor je hraný a jen tak na oko, anebo zoufalý a zuřivý, a tedy opravdový - do čehož by se ale zase slušná žena neměla nikdy dostat, pokud ovšem není přímo přepadena rovnou na ulici někým zcela cizím, kde už ale o znásilnění pak není pochyb.

Už se těším, jak se bude u soudů prokazovat "proti vůli" či i jen "bez souhlasu". 

Protože pokud jede ženská s dotyčným chlapem na víkend na hory, kde předem ví, že budou spát v jednom hotelu a jednom pokoji, těžko asi bude kdy prokazovat, že to bylo "bez souhlasu", či "proti vůli", protože kdyby ano, tak by tam vůbec nejela. 

V praxi, pokud se tahle nová definice prosadí, bude to znamenat stejnou pohromu jako v praxi prosazený paragraf o "domácím násilí", které samozřejmě šlo řešit už předchozí právní úpravou a samo o sobě nadělalo mnohem víc škody než užitku, už když si představíme běžnou právní kvalifikaci běžného policajta - a vysoce výbušnou zneužitelnost tohoto paragrafu, kde bez ověření a na základě často jen verbálního prohlášení bez důkazů je zásadním způsobem zasáhnuto do nejzákladnějších osobnostních práv člověka - aby se pak v naprosté většině případů zjistilo, že to bylo vlastně jinak a k zásahu, natož takto rasantnímu, žádný důvod neexistoval. 

Při nízké odborné a zejména morální úrovni většiny těch, co mají prosazování spravedlnosti u nás v popisu práce a jejich snadné zmanipulovatelnosti, to bude znamenat jen další past na slušné lidi, kteří - pokud narazí na vyděračskou mrchu - se zcela dostanou do jejích sítí, pokud se s ní vyspí - protože ta pak může dodatečně vždycky prohlásit, pokud dotyčný například nebude chtít dál plnit její dodatečné a nikdy nekončící požadavky - že to "nebylo dobrovolně", či "se souhlasem", protože ten písemně nikdy nedala. 

A nudící se soudci, kteří už teď často nemají do čeho kopnout a neustále jich geometrickou řadou přibývá, zase rozjedou novou a další agendu - a budou šetřit, až se budou hory zelenat - jestli byl nebo nebyl souhlas, když spolu jeli na výlet či na dovolenou a do jednoho pokoje, a jak se ten souhlas dá nebo nedá prokázat, případně vyvrátit. 

Blbosti, Tvé jméno je Malá !! 

A třesme se, jestli takových a podobných blbek nasbírá Bureš víc, aby jimi zaplavoval parlament. 

______________________

______________________

 

 Poslanci: Definujte nově znásilnění - Novinky.cz

 

Někdejší poradkyni hejtmana z ANO hrozí osm let za podvod v době ohrožení zdraví lidí - Aktuálně.cz (aktualne.cz)

 

____________________________

________________________

Z reakcí čtenářů... (Kteří nám houfně začali psát a posílat svoje zkušenosti): 

 

Znásilnění se vyrobí snadno domluvou s kamarádkami,
hlavně nezapomenout v následujícím trestním řízení náležitě zpeněžit....
Znásilnění mělo dopad i na její firmu, u opatrovnického soudu ale
tvrdí, že nemá žádný příjem...
 
__________

To je ale blbka !! Hlavně, že to má spočítaný na padesátník. Ten bych se jí zeptal, jak k tomu došla a jak ho mám zaplatit. 

_________

 

Žádná blbka, obě absolventky MUNI, obě učitelky, jedna učí na MUNI.......
 
Můžete s ní dát řeč osobně, probíhá obnovené soudní řízení na zrušení výživného....
 
Mne sice obvinila taky ze znásilnění ale najednou mne z trestního řízení vynechali abych jim ho
argumenty a důkazy nezboural. Tu milionovou částku chce po svém exmilenci....
______________

 

 

 

 

 

_________________________

_________________________

Komentáře  

0 # Tomáš Jadlovský 2022-04-18 03:51
Vím, že to od chlapa zní blbě až směšně, ale v případě takového dodatečného obvinění od nějaké štětky by to měl zrcadlově oplácet. Máme přece rovnost pohlaví, tak ať obviněný chlap obratem nahlásí, že ho ke styku přiměla ona, že mu vyhrožovala, že nedal souhlas, že se celou dobu styděl to nahlásit a teď si to rozmyslel (použít stejné fráze, které feministky radí štětkám) apod. Pokud represivní orgány akceptují obvinění štětek, které si vzpomněly po delší době, ať se také věnují obrácenému podání, ať madam vyšetřují, vyslýchají a dělají na ní posudky (zejména na její pravdomluvnost). Pokud budou muži tato obviněním jen vyvracet jako Feri, u kterého ten sex určitě byl oboustranně dobrovolný, protože na chlapa jeho vzezření a tehdejšího postavení ženské stojí frontu, stane se to módou. Ostatně, už to čteme, jak si mnohé dámy začaly podle amerického vzoru po letech vzpomínat. Nejlepší obrana je útok a jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.
0 # Ing. Jiří Fiala 2022-04-18 04:38
Při "kvalifikaci" našich "orgánů" to dopadne vždycky stejně : Ať říká, co chce, vinen je chlap, že by se na něj chudinka cudná žena sama vrhala, mu nebude nikdo věřit, i kdyby to byla stokrát pravda.
A zvlášť, pokud to budou soudit ženský, jako že budou v 90% případů.
0 # Ing. Jiří Fiala 2022-04-18 09:23
Už mám z toho hlavu jak větrník a pořád mě svět překvapuje.
Co čekat příště?
Vylíhla se tu "kasta" , co fixluje vzdělání a od zbohatlíků dostane moc.
Bejvalo, že schopný dělník si na post mistra pěkně počkal , až měl praxi a prověrku zpředu, zezadu - samozřejmě dobrá maturita. Teď tihle rychlí ministři věcí potřebných i zbytečných nemohou být nepodobni slonovi v porcelánu.
Ale není jejich , je náš a miliardový , v hodnotách přes mnoho generací.

Nikdo mi nerozmluví , že kdo ničí to , co nevytvořil , je ZLO ČINEC.

+F+
0 # Ing. Jiří Fiala 2022-04-18 09:26
Ázerbájdžán uplácel evropské politiky, aby zadržel zprávu o politických vězních :

Uplácet evropské politiky je překvapivě snadné

seznamzpravy.cz/.../...
__________________

A divíte se ? Se podívejte, co tam za naši republiku vyslalo třeba ANO. Myslíte, že pakáž, která šla do politiky jenom kvůli penězům, se nedá koupit ??
0 # Ing. Jiří Fiala 2022-04-18 09:27
„Zasněžoval méně.“ Stát Mynářovi snížil pokutu za nelegální odběr vody

echo24.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2022-04-20 16:43
Soudci si léčí svoje komplexy - řekl Zeman při jmenování nových devětatřiceti :

Zeman novým soudcům vmetl kauzu Tempela. Ten za vraždy pykal 20 let neprávem

idnes.cz/.../...

Zeman jmenoval nové soudce

novinky.cz/.../zeman-jmenoval-nove-soudce-40394394
0 # Ing. Jiří Fiala 2022-04-20 16:43
Věra Jourová: S Polskem vyjednáváme, Maďary už trestáme

denik.cz/.../...

Bez přihlášení nemůžete vkládat příspěvky.