Nové soudkyně : President to přehrál na Dona Pabla

Prý ho máme o svých výhradách informovat.... Že by o nich dodnes nevěděl ??? 

 

 Ty jsou dávno veřejně známé. Neví o nich leda ten, kdo o nich nechce vědět - a toho informovat asi nemá žádný smysl. Don Pablo ostatně zásadně neodpovídá na nic, přinejlepším to přehrává na své podřízené - ti, pochopitelně, nic nevyřeší. 

Tohle že je - a tak má vypadat - pravicový ministr ??? 

Prý k posunu hranice na 40 let není politická vůle... A koho se ptali, chytráci ?? Nás určitě ne, těch mnohých, co jdou od soudu, a jen vržou zuby, taky sotva. 

Pokud se vůbec koho ptali - tak leda protekčních rodičů těchdle holčiček - a co ti jim tak asi mohli říct, když je tam sami najmenovali, že ?? 

A ještě jedna připomínka : Když našel - pan president - dost sil k tomu, aby nejmenoval dva adepty, kteří mu už dříve pili krev (jako např. Bodlák - toho znám a nejmenoval bych ho taky, až mě lánská obora vůbec nezajímá) - tak mohl najít dost sil i k tomu, aby tuhle mateřskou holčičí školku prostě hodil Donu Pablovi na hlavu s tím, ať se mu neopováží ještě jednou s něčím podobným přijít... Nemyslíte ?? 

Ostatně, počtěte si (dál) sami... 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

________________________

________________________

 

 Nové soudkyně : Proč to děláte, pane presidente ? (k213.cz)

 

__________________________

__________________________

Comments  

0 # Ing. Jiří Fiala 2022-11-03 18:56
Tvrda data odhaluji pravdu :

Na první pohled té grafiky s čísly tu vidíme důkaz toho, že celá zfeminiovaná justiční mafie je nastavena proti mužskému pohlaví, dochází tu k jasné diskriminaci, protože není normální, aby byl takový nepoměr mezi vězni a vězenkyněmi, a aby společnost, která se prezentuje jako rovnoprávná, trestala za kde co výhradně muže, a ženy jenom v mizivém procentu, což prokazuje diskriminaci pohlaví a nenávist k mužům obecně, a pokud jsou trestní zákony, které naplňují výhradně jenom muži, pak jsou jasně diskriminační a nesmí být v trestním zákoníku ... napadá mne mediální kauza učitelky, co se zamknula s malými chlapci v koupelně a stahovala jim předkožky s tím, že jí prý šlo o tu čistotu, což kdyby udělal muž, a zamčel se v koupelně s nezletilými holčičkami a kontroloval jim čistotu stydkých pysků, tak by z blázince do konce života bez kastrace nevyšel a předtím by dostal pořádnou paletu a všichni by jej předem odsuzovali a vláčeli jako úchyla v médiích...

www.seznamzpravy.cz/…357

LS
0 # Ing. Jiří Fiala 2022-11-03 18:57
Chráníme prezidenta,
zajímá nás jen výsluha, renta.
A v zájmu vlastního rozumu,
uvažujem jako včera,
kdo nekrade, okrádá rodinu.
J.K.

Zemanově ochrance zmizelo 20 tisíc nábojů, před soud půjdou zkušení policisté - Seznam Zprávy (seznamzpravy.cz)
________________

seznamzpravy.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2022-11-04 12:38
Na úřadech práce přituhuje, žadatelů o různé podpory rychle přibývá

idnes.cz/.../...

Bez přihlášení nemůžete vkládat příspěvky.