Věřte své vládě...

Vládě, která vámi pohrdá a směje se vám do očí - věřte jí !! 

Jak ošidné a krátkodobé jsou sliby současné vlády, o tom se mohli přesvědčit prakticky všichni naši občané. Babiše obviňovali, že je křivák a estébák (což, pravda, bezpochyby je) - ale jaké mají právo ho kritizovat oni ?? Oč jsou lepší ?? O to, že díky věku nestihli se do StB zapojit ? Nebo že byli natolik křiví, že už je ani StB nechtěla ?? 

Typickým byl slib o nezvýšení daní. Ono, v podstatě, i kdyby nebyl vysloven - pokud se někdo orientuje v pravo-levé politice, ví, že vyslovovat ho ani nebylo třeba. Pokud bychom ovšem měli vskutku pravicovou vládu. Protože taková vláda odmítá zvyšování daní ze své podstaty, i bez slibů. 

Pokud se ovšem prohlašuje za pravicovou, navíc výslovně slibuje, že nezvýší daně - a pak opak je pravdou, a to ještě v poměrně drastické podobě - tak pak už je to podraz, jaký by mohl i mnohý estébák s blednutím v tváři jedině závidět. 

Jak ošidné bylo a je věřit své vládě, o tom se postupně mohou přesvědčovat mnozí, kteří odešli bojovat na Ukrajinu. Ať už se do té války zapletli z jakýchkoliv důvodů : Že tam právě byli, že tam měli příbuzné, že se chtěli Rusům postavit - anebo jen, že prostě hledali dobrodružství. Vždyť právě takoví se do válek zapojují nejčastěji, na nich především žoldnéřské oddíly stojí. A nikdo se nad tím příliš nepohoršuje. Prostě - ke každé válce to patří. I k té nejsvatější. 

Jistě si všichni pamatujeme opakované sliby vlády, i presidenta, že za účast ve válce na straně Ukrajiny nebude nikdo trestán, a že pokud by mu trest hrozil, president udělí amnestii, resp. trestní stíhání zastaví. 

Málokdy a málokde se vidí v praxi větší pokrytectví nežli je tzv. oficiální podpora vlády a českého státu napadené Ukrajině. Je u nás bezesporu dost lidí, kteří tuto podporu necítí jako svou, necítí ji ani jako nutnost, část z nich obluzena rádoby pacifistickými bláboly, další část zmatena proruskou propagandou a dezinformační kampaní -  co si ale myslet o oficiálních strukturách, především těch vládních, které hlasitě vykřikují, že pro Ukrajinu udělají první poslední - a současně s klidem přihlíží (nedej bože, rovnou organizují) pronásledování těch, kteří se do té války - a to dokonce na té oficiálně správné straně - zapojili. 

Podívejme se na případ vojáka, který na Ukrajině bojoval - a u nás je teď souzen. Prý za rabování a za to, že okrádal mrtvé. Jak zní oficiální verze. A taky - samozřejmě - za to, že bojoval bez povolení v cizí armádě. Což, jak jsme si už řekli, mělo být automaticky amnestováno, pokud bojoval na té správné straně, což tento zjevně ano. 

No - buď jak buď, neznám ty okolnosti případu podrobně, jeho vůbec ne, ale na jeho obhajobu bych přece rád něco uvedl. Vlastně - je toho dost. Co by se dalo uvést. 

Předně - trestní stíhání za službu v cizí armádě mělo být automaticky zastaveno. Jinak jsou president a předseda vlády lháři a podvodníci. Což asi taky nejspíše skutečně jsou. Krom toho - příkladní zbabělci. Neboť jinak každý voják umí ocenit odvahu a statečnost, která je na dobrovolný odchod do první linie bezesporu vždycky potřeba. 

Dále : Pokud se tam, na Ukrajině, čehokoliv zločinného dopustil, má ho soudit ukrajinský vojenský soud. Protože jednak dotyčný bezesporu svými skutky spadal - a i nadále spadá - pod jeho jurisdikci, jednak - a to hlavně - vojenský soud zná tamní poměry, především ty válečné - o kterých si čeští talárníci mohou tak leda nechat zdát, resp. se jim chlupy ježí i na zadku, pokud by si je měli jenom představit. 

Ukrajinský vojenský soud ho ale zjevně nesoudil, ani soudit nechtěl. Ba ani netoužil po jeho zatčení. 

Ergo z toho plyne, že skutky, kterých se případně dotyčný dopustil, nijak nevybočovaly z běžné válečné praxe - a ta je bezesporu zcela odlišná od té civilní. Zejména pokud je tam zmiňováno okrádání mrtvol - no, tak to mi ve válečné zóně připadá naprosto k smíchu. Tam obvykle nejsou ani márnice, ani krematoria, ani důstojné pohřební obřady - zato tam jsou kupy mrtvol zejména v území mezi oběma liniemi - a ty je třeba odklidit, pokud možno dřív, než se od nich začnou šířit epidemie. 

Žádná mrtvola si ještě nestěžovala, že ji někdo obral, krom toho, na onom světě už nic potřebovat nebude, zejména přijde-li do anonymního hromadného hrobu. Maximum, co pro ni mohou živí udělat, je ověření, případně zjištění totožnosti, pokud to vůbec ještě lze. 

Všechno ostatní zcela automaticky připadá přeživším živým. Ti to budou potřebovat. Ať už to jsou zbraně, vybavení, výstroj nebo cokoliv jiného. A že by někdo s sebou tahal do zákopů batoh zlata, tak to si opravdu nemyslím. 

Zato si myslím, že justice je plná proruských pohrobků, pocházejících z komunistických justičních rodin. A že svou podporu Ukrajině, pokud ji vůbec vyjadřují, nemyslí vážně. Ve skutečnosti je jim to v lepším případě jedno, v tom horším jsou na straně agresora. Takže vlastně - prodloužená ruka GRU. A ta u nás - v zemi NATO a údajném spojenci Ukrajiny - soudí ty, kteří měli tu odvahu či drzost jít bojovat proti ruskému imperialismu. 

Pomstít se někomu, kdo proti Rusům aktivně bojoval - a navíc to navlíct na desítky různě pokřivených paragrafů - se těmto justičním hyenám nabízí jako nečekaně vítaná kratochvíle. 

Všimněte si : Byly tytéž hyeny takto neskutečně aktivní, když šlo o to soudit pohraničníky, kteří postříleli desítky lidí s prozápadní orientací, když ti se chtěli dostat bez povolení z republiky přes neprodyšně střeženou hranici ?? 

Byly tyto hyeny stejně aktivní, když měly soudit strůjce komunistických zinscenovaných procesů, které - oficiálně - byly dávno a striktně odsouzeny jako zločinné a vykonstruované ? 

Byly stejně aktivní, když měly soudit třeba Bilaka, Indru, Jakeše, Koldera - za evidentní  vlastizradu v r. 1968, při invazi ruských okupantů ?? 

Ani náhodou, že ?!! To radši všichni čekali, až to vyřídí příroda sama - a viníci - nepotrestáni - vymřou. Což se také v naprosté většině případů skutečně stalo. 

To jen abychom si ujasnili, kdo koho tady vlastně soudí - a jaké k tomu má morální oprávnění. 

Tzv. "pravicová" vláda se na to všechno samozřejmě mlčky a nečinně dívá, ačkoliv garantovala pravý opak. A hlasitě a veřejně. 

Takovou, s prominutím, sbírku lidských sraček, jakou představuje současná česká vláda - tak tu byste marně hledali kdekoliv jinde po celé Evropě. 

O talárnících ani nemluvě. 

Vsadím se, že kdyby kdokoliv z těch namistrovaných machrů, co dotyčného teď na Městském soudě v Praze soudí a zejména obžalovávají, dostal povolávací rozkaz na Ukrajinu, do první linie, podělá se hrůzou.

On tam přitom  šel dobrovolně. Ať už z jakýchkoliv důvodů. Má tedy na ně o třídu navrch. 

Nerad bych z něj dělal exemplárního hrdinu, možná jím nebyl, možná byl jen obyčejným vojákem - který - přežil. 

Ale přesto : Nepřipomíná vám to něco ?? 

Tak třeba osudy našich západních letců. A vůbec vojáků, co za války bojovali za republiku v cizině, denně nastavovali svůj krk - aby se pak po válce dočkali pronásledování od těch, co nevytáhli paty zpod duchny - a najednou si po válce začali hrát na úžasné hrdiny a odbojáře. Přičemž, jaksi podvědomě, cítili, že na ty hrdiny skutečné nemají ani omylem - a že ve srovnání s nimi jsou jen rozplizlé, zbabělé břečky. A vždycky budou. Dokud bude toto srovnání existovat. 

Tak - aby neexistovalo - do kriminálu s nimi. A, samozřejmě, nejprve jim nasadit psí hlavu. Bez té by se odsuzovalo jen těžko. 

Vyzývám proto našeho zbabělého presidenta republiky, který nikdy nikde nebojoval, natož aby nastavoval svůj bezcenný, zbabělý krk - aby neprodleně toto trestní stíhání zastavil. Namísto milostí pro odsouzené zlodějky z důvodů, že musejí doma vychovat dalších 10 zlodějů - tak aby to včas stihly. 

Vyzývám našeho zbabělého předsedu vlády, aby se minimálně šel na ten soud osobně podívat. A poté, aby ¨- jak sám ještě nedávno básnil o kontrasignaci - navrhnul presidentu republiky trestní stíhání zastavit. 

A hlavně : Vyzývám všechny, co tak tvrdí, jak jsou na straně napadené Ukrajiny a jak jim ta leží na srdci, všechny, co chodí  - úplně směšně a zbytečně  - demonstrovat před ruskou ambasádu nebo na Václavák, aby se jednou taky přesunuli na Městský soud, kde je jich zapotřebí rozhodně podstatně víc. 

A vyzývám všechny, kteří tuto směšnou obžalobu zpracovali a kteří ji nyní soudí, aby se veřejně přiznali, že to udělali z malosti a zbabělosti a nedostatku jiné činnosti, nebo dokonce z proruských sympatií a snahy torpédovat naše aktivní členství v NATO. 

A vyzývám obžalovaného, aby to nevzdával - a výše označeným způsobem se aktivně hájil. Protože pravda a právo jsou na jeho straně. 

Kdyby nebyly, odsoudili by ho už na Ukrajině a do Čech by se vůbec nedostal. 

 

 

 

 

 

Rabování na Ukrajině. Pro bývalého českého vojáka žádá žalobce deset let - Novinky

 

 Soud projednává případ Čecha, který měl rabovat na Ukrajině (seznamzpravy.cz)

 

 Na koho Pávek milostmi myslí, už názorně předvedl : 

 

Milosti : Pávek se zase předved´ (k213.cz)

 

 Jeho svět zlodějek a pokřiveného feminismu. Ubožák !!! 

 

 

____________________________

____________________________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

______________________

______________________

 

 

Comments  

0 # Ing. Jiří Fiala 2024-08-06 08:00
V ničem jsme se nespletli, ve všem jsme měli předvídavou pravdu :

novinky.cz/.../...

Kradou jako straky. Na Peckovou už ceká cela na Ruzyni.
0 # Ing. Jiří Fiala 2024-08-06 08:19
Primátor Chomutova už tam je, Peckovou to teprve čeká...

novinky.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2024-08-06 11:12
Mají 90 tisíc - a stejně potřebují přidat...
_____________

Potřebují přidat a stejně budou krást. J.K.

www.seznamzpravy.cz/….cz

seznamzpravy.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2024-08-06 11:24
Plenění si tedy představuji úplně jinak - než že si někdo z opuštěných domů vezme suvenýr.

seznamzpravy.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2024-08-09 12:04
Poslanec Růžička dostane odškodné :

www.forum24.cz/.../
0 # Ing. Jiří Fiala 2024-08-09 12:04
Policejní úchyl : Aneb - Kdo pracuje u policie :

novinky.cz/.../...

Bez přihlášení nemůžete vkládat příspěvky.

Gdzie kończy się marketing, a zaczyna realne bezpieczeństwo gracza?

Rynek hazardu online w Polsce rozwija się dynamicznie, ale wraz z nim rośnie liczba sprzecznych informacji, uproszczeń i półprawd. Dla przeciętnego gracza różnica między serwisem solidnym a ryzykownym często nie jest widoczna na pierwszy rzut oka. Estetyczna strona, atrakcyjne bonusy i polska wersja językowa nie są dziś żadnym wyróżnikiem. Prawdziwa jakość zaczyna się tam, gdzie kończy się marketing, a pojawiają się procedury, odpowiedzialność i przewidywalność. Właśnie w tym kontekście warto analizować, co faktycznie oznacza pojęcie legalne kasyna online, zamiast traktować je jako chwytliwe hasło.

Kasyna na Czarnej Liście

Obecność kasyna na czarnej liście to zazwyczaj efekt długotrwałych problemów, a nie jednorazowego błędu. Najczęściej powtarzające się powody to brak terminowych wypłat, zmiana warunków bonusowych w trakcie gry, niejasne anulowanie wygranych czy nagłe blokady kont bez logicznego uzasadnienia. Co istotne, wiele takich platform przez długi czas funkcjonuje bez zarzutu – problemy pojawiają się dopiero w momencie, gdy gracz próbuje wypłacić większą kwotę.

Charakterystycznym sygnałem ostrzegawczym jest też niestabilność domeny. Kasyna działające na granicy regulacji często zmieniają adresy stron, tworzą kopie serwisu z drobnymi różnicami w nazwie lub przenoszą użytkowników między subdomenami. Z zewnątrz wygląda to jak normalne funkcjonowanie, jednak w praktyce utrudnia dochodzenie roszczeń i kontakt z operatorem. Jeżeli do tego dochodzi brak jednoznacznych danych o właścicielu serwisu lub lakoniczny regulamin, ryzyko rośnie znacząco.

Jak testujemy legalne kasyna online?

Rzetelne testowanie kasyna nie polega na jednorazowym wejściu na stronę. To proces, który obejmuje kilka etapów, z których każdy ujawnia inne słabości lub zalety platformy. Na początku analizowana jest struktura prawna: kto jest operatorem, gdzie firma jest zarejestrowana, jakie dokumenty regulują jej działalność i czy są one łatwo dostępne dla użytkownika.

Kolejnym krokiem jest test techniczny. Sprawdzana jest stabilność strony, bezpieczeństwo połączenia, sposób przechowywania danych oraz ogólna logika interfejsu. Chaotyczna nawigacja, błędy w formularzach czy brak spójności językowej często świadczą o niskiej jakości zaplecza technicznego.

Najważniejszy etap to jednak test praktyczny. Rejestracja konta, wykonanie wpłaty, uruchomienie kilku gier i próba wypłaty środków pokazują, jak kasyno działa w rzeczywistych warunkach. Istotne jest nie tylko to, czy wypłata dochodzi do skutku, ale również jak przebiega komunikacja z obsługą klienta i czy zasady są stosowane konsekwentnie wobec wszystkich użytkowników.

(komentarz: platformy godne zaufania zachowują się przewidywalnie zarówno wtedy, gdy gracz przegrywa, jak i wtedy, gdy wygrywa.)

Opcje Płatności Dla Polskich Graczy

Metody płatności są jednym z najbardziej praktycznych wskaźników wiarygodności kasyna. Serwisy nastawione na długofalową obecność na rynku oferują przejrzyste warunki finansowe: jasno określone limity, realne czasy realizacji wypłat oraz brak ukrytych opłat. Dla polskich graczy szczególnie ważne jest, aby procesy finansowe były intuicyjne i nie wymagały skomplikowanych obejść.

Równie istotne jest to, jak kasyno reaguje na problemy związane z płatnościami. Czy status transakcji jest widoczny? Czy użytkownik otrzymuje konkretne informacje zamiast ogólnych formułek? Czy weryfikacja tożsamości odbywa się według jasno opisanych zasad? Odpowiedzi na te pytania często mówią więcej niż same deklaracje o bezpieczeństwie.

Najlepsi Producenci Gier Hazardowych

Jakość kasyna w dużej mierze zależy od dostawców oprogramowania. Renomowani producenci gier hazardowych działają w środowisku stałych audytów, certyfikacji i testów matematycznych. Dzięki temu gracz ma pewność, że zasady gry są niezmienne, a wyniki generowane w sposób losowy i zgodny z deklarowanymi parametrami.

W praktyce dobra biblioteka gier to nie tylko liczba tytułów, ale ich różnorodność i stabilność działania. Sloty, gry stołowe, poker czy kasyno na żywo powinny działać płynnie zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Platformy współpracujące z uznanymi studiami rzadziej borykają się z awariami i znacznie szybciej reagują na zgłoszenia techniczne.

Podsumowanie

Wybór kasyna online nie powinien być decyzją impulsywną. Czarne listy, problemy z wypłatami i nieuczciwe praktyki to zazwyczaj efekt ignorowania sygnałów ostrzegawczych, które były widoczne od początku. Dokładne testy, przejrzyste płatności oraz współpraca z renomowanymi producentami gier tworzą realne podstawy zaufania. Jeśli te elementy są spójne, gracz może skupić się na rozrywce zamiast na rozwiązywaniu problemów. Jeśli chcesz — w kolejnym kroku mogę przygotować następny tekst w tym samym stylu pod kolejne hasło.

戦略の一部としてのコード

ボーナスコードはしばしば無秩序に使用されますが、その真価は戦略の一部となったときに発揮されます。Casino Secret では、コードはプレイヤーに新しいルールへの適応を強制するものではなく、選択したゲームモデルを補完するものです。

コードは、短いセッションや新しいプロバイダーのテストに使用できます。重要なのは、有効化の条件を考慮し、設定された賭け金の制限を超えないことです。コードの使用を効果的にするのは、まさにこの規律です。

実用面では、カジノボーナス カジノシークレットは、ゲームの構造を変えない追加リソースとして機能します。結果を約束するものではありませんが、特定の瞬間に可能性を広げることを可能にします。

このアプローチにより、衝動的な決定のリスクが軽減され、カジノとのやり取りがより意識的なものになります。