Pozdě doručený dárek k narozeninám - od Krajského soudu v Praze

Maškaráda s blokádou OSZ v Nymburce, za kterou nechal psychopat Koudelka dva a půl měsíce věznit předsedu K 213, skončila, jak nutně musela :

Dnešního dne doručila pošta z kladenského soudu obálky, z nichž zavanul zcela jiný vzduch nežli vanul v dubnu tamním soudem : Krajský soud v Praze v neveřejném zasedání zrušil zcela rozsudek soudu prvního stupně v Kladně, konstatoval, že blokádou OSZ v Nymburce z listopadu 2008 nebyl žádný trestný čin spáchán a celou věc předal Městskému úřadu v Nymburce k vyřešení, zda nedošlo ke spáchání přestupku ( i kdyby došlo, ten už je stejně promlčen).

Krajský soud tak se zpožděním zhruba jednoho roku přesně zkopíroval, co pan Fiala od začátku předpověděl a všude šířil : Že tohle je jediný možný závěr celého případu a otázkou zůstává pouze to, kdy se k němu česká justice propracuje a na kterém stupni soudní soustavy to bude.

Tímto jedině správným a zákonným usnesením skončila neskutečná blamáž, kterou vyvolal psychopat Koudelka z Kladna a při životu udržovalo také několik přihlouplých soudkyň z Krajského soudu v Praze, které odmítaly p. Fialu propustit z vazby (např. soudkyně Jitka Sochorová).

Koudelka se Sochorovou mohou tak začít hodně rychle šetřit na tučné odškodné, které za 69 dnů nezákonné vazby bude muset být zcela jistě vyplaceno.

Případ tak skončil jediným možným způsobem, jakým skončit mohl, blamáž se ukázala být blamáží, vztek psychopata Koudelky vyprchal, stejně jako se v zákonném zdůvodnění krajského soudu pomalu rozpustil i vztek mafiánské vůdkyně sedící dosud na OSZ v Nymburce, Mileny Pinkasové.

Ostatní státní zástupkyně z Nymburka, zbavené funkce sdružením K 213,  se mohou začít důvodně bát o svá ničím nezasloužená místa, na která zjevně nestačí.

Svůj dluh vůči K 213 a zejména panu Fialovi mají pak zatraceně co splácet hlavně média, která o kladenském řádění psychopata Koudelky v dubnu t.r. obšírně referovala. Teď je na nich řada, aby stejně obšírně referovala také o tom, jak rozsudek tohoto magora skončil (i když magor dosud na soudě sedí).

Pan Fiala tak do své sbírky justičních trofejí může přidat další zprošťující rozsudek (už asi osmý) a může se těšit na tučné odškodné, které jistě umožní provoz jím řízeného sdružení na delší dobu.

Perlička na závěr : Krajský soud se k tomuto rozhodnutí odhodlal pouze v neveřejném zasedání ( asi aby ovace na K 213 nesmetly soud samotný) - ale zato rozhodnutí vynesl 11. srpna, tedy v den páně Fialových narozenin. Dopis pak byl odeslán z Kladna 1. října, tedy v den dospělosti jeho staršího syna Tomáše.

Asi jako malou pozornost od krajského soudu.

Doufejme, že ne poslední.
_____________________________________________

Jirko blahopřeji. Já to čekal, do očí bijících zhovadilostí tam bylo přehršel. Koudelku si vychutnej i za nás veřejnost na kterou poslal URNU. Olda Mezl
______________________________________________

Tomu říkám masakr nečistého justičního svědomí. J.S.L.:-)
______________________________________________
Kotaz má dotaz
Nyní je jasné, co bylo již od počátku. Ale Kotas se ptá, ponese Koudelka náklady celé komedie, kdy zesměšnil justici i sám sebe, potažmo manévrů URNY a dalších justičních čimelíků. A věznění pana Fialy? Snad aby Koudelka si to šel sám na Ruzyň vyzkoušet!
______________________________________________
HEZKÝ VEČER,

no to je ovšem nádhera,Jirko,gratuluju Ti a těším se,až se podělíš o nabyté miliony za odškodnění:-)))
Bára
______________________________________________

Přeji dobrý večer!

Tato zpráva je zprávou velmi špatnou. Velmi špatnou zprávou pro daňového poplatníka a běžného občana České republiky. Krajský soud pouze potvrdil ten fakt, že daně občanů slouží z velké části k šikanování vlastních občanů. Je proto potřeba šetřit zejména v oblasti, kde je šikanování občanů státní mocí prokázáno tak, jak se stalo v tomto případě. Navíc zde byla šikanována celá skupina občanů, kteří pouze svobodně a demokraticky uplatňovali svá ústavní práva a přitom pochopitelně nejednali v rozporu se žádným zákonem! Česká republika v poslední době svoji státní správou postupně hnědne. Soudci se sami dehonestovali tím, že hodnotu své nezávislost si posoudili na hodnotu kartonu cigaret. Jak je možné, že stát vynakládal opakovaně finanční prostředky tak neefektivně? Najde se takový státní zástupce, který začne konečně stíhat toto plýtvání se svěřenými státními prostředky? Někdo přece musel úkolovat státní zástupce, soudce, policii a těžkooděnce! Kdy už bude ukončeno toto fašistické řádění státní správy? Takže úmysl hýření s prostředky lze prokázat.

JK (Hradec)

P.S.: Věřím, že satisfakce všem šikanovaným bude dostatečná a zajistí neopakování podobné šikany v budoucnosti! Pak by ten rozsudek konečně splnil účel, ke kterému byla justice zřízena a je placena. Po tom, co jsem dnes viděl a slyšel na Krajském soudě v Hradci Králové, už tomu ovšem nevěřím.
_______________________________________________

    Ahoj Oldo,

radostná zpráva díky konečně rozumnému posouzení jiného senátu. Až budu u Jirky, rád si přečtu celý výplod a zdůvodnění.
Ta bývalá zástupkyně Pinkasová musí puknout vzteky. A pokud tam ještě  náhodou zabírá státní prostory, šel bych se zeptat současného vedoucího,
jak vyhodnotí tak závažné excesy v nekvalitě její práce. Ta osoba je zadarmo neúměrně drahá, pak stát nemá peníze, když i takové diletantky
příspívají k navyšování škod státu. Když se to sečte, jsou to škody jak z arbitráže za NOVU.  Pouze zde ty náhrady skutečně dostanou nespravedlivě šikanovaní lidé.

Aleš
________________________________________________

Zdravím a mám radost. Média budou samozřejmě mlčet. Josef Hausmann
________________________________________________

Také se přidávám ke gratulantům. Moc Vám děkuji za Vaši práci,
která je opravdovým bojem se zlem.

Přeju hodně Síly

Jozef Urban
_________________________________________________

  Dobrý den pane Fiala a gratuluji k opožděnému dárku.
Jde o obrovský úspěch a nezbývá než smeknout před vaší prací,
která velice pomáhá široké veřejnosti.

Bylo by možné poprosit o vyvěšení opožděného dárku
na vaše stránky pro potěšení oka? Muselo zde být hodně
sebezapření při jeho psaní.

Přeji hodně dalších úspěchů v boji s molochem a pevné zdraví.
K.
__________________________________________________

  Vazeny pane ing.Fialo,
                                            predne vyjadruji svuj obdiv k Vam, jak sleduji vsechna Vase konani , vcetne jednani ve Strasburku pred nekolika lety.Zaroven blahoprani, ze zacinate
tu mocnou mafii porazet.
S diky
J.Patrman
 __________________________________________________
http://k213.files.wordpress.com/2010/10/ks_koud_01.jpeg

Pečlivý čtenář jistě nepřehlédnul, že rozsudek došel soudu v Kladně již 2. září. Trvalo tedy celý měsíc, než se soud v Kladně uráčil rozsudek rozeslat původním obžalovaným, dnes zproštěným a nevinným aktivistům K 213.

V praxi to vypadalo asi tak, že nejspíš předseda soudu v Kladně honil Koudelku po soudě ve snaze vyrvat mu spis a za výkřiků "Koudelko, fuj, nežer ten spis!!" se snažil zabránit jeho nezákonné skartaci, načež musel pověřit jinou osobu rozesláním zprošťujícího usnesení.

http://k213.files.wordpress.com/2010/10/ks_koud_09.jpeg

Ani obě data nalze přehlédnout : Na rozsudku 11.8., na poštovním razítku pak 1.10.

http://k213.files.wordpress.com/2010/10/ks_koud_ob.jpeg
_______________________________

Gratuluji, to je ale dobrá zpráva ! Osvětová akce před OSZ v Nymburku je legální = před jakýmkoliv OČTR v ČR je legální = před Ústavním soudem je legální = Jirko, dej termín !  Aleš Krejčí / Brno
_______________________________