Jana Černochová II : "Otevřená radnice" - otevřeně tají

Prý by poskytnutí informací bylo "zneužitím práva..."

 A tak jsme se sice nedozvěděli, na základě čeho byl Ondřej Jícha vybrán na místo vedoucího odboru správních agend M.č. Prahy 2, co kdy tak geniálně rozhodnul, na jakém zajímavém judikátu se podílel nebo co kdy prosadil u mezinárodních soudů, či i jen - co kdy vůbec vyhrál u vnitrostátních soudů a kdy mu v čem daly zapravdu, případně, jak a kdy a s jakým výsledkem absolvoval právní fakultu, absolvoval-li ji vůbec, ale zato jsme se dozvěděli, jak velmi celá radnice na Praze 2 studuje tyto stránky - a jak velmi málo stojí o další mediální lázeň, nota bene před možnými blížícími se volbami, o kterých si ODS (mylně) myslí, že by je mohla vyhrát nebo alespoň zaujmout své někdejší místo v politice. 

Chápu, že výsledky práce lidí jako je Jana Černochová, se jim v současnosti vůbec nehodí do krámu, natož pak ukazovat jejich přístupnost, otevřenost a politickou erudici veřejnosti. 

Mimochodem, pokud pan tajemník - jako důvod odmítnutí žádosti - uvádí, že jsem si už udělal obrázek předem, znamená to, že další podklady by tento obrázek nejen nevyvrátily, ale naopak posílily - přesně, jak jsem si i myslel. Jinak by přece ty materiály poskytnul, ne ? 

A ještě bych rád dodal : Pokud by potenciálně poskytnuté materiály mohly být takového druhu, že by mohly někoho přesvědčit o opaku, když už pan tajemník tak usilovně čte naše stránky - přeci bych se jen tak nevzdával možnosti ovlivnit mínění alespoň čtenářů, když už mě považuje za nepřesvědčitelného. 

Neposkytnutím těchto materiálů ovšem jednoznačně prokazuje, že jsou takového druhu, že by nepřesvědčily vůbec nikoho, ba, co víc - že by ještě za výběr Jíchy do dané funkce mohl být někdo pohnán k odpovědnosti. Třeba i paní starostka, že (která jinak za svůj úřad vůbec neručí a de facto - podle svých vlastních slov - s ním nemá nic společného) ? 

Náš závěr je jasný : Stejně jako natáčení se bojí jen ten, kdo má co skrývat (a už vůbec ne být na něco hrdý) - tak i odmítnutí poskytnutí informací je jasným signálem, ne-li přímo důkazem, že všechny negativní závěry, které jsme vůči M.č. Praha 2 učinili, jsou správné a odůvodněné - a že poskytnutí materiálů by na nich nejen nemohlo nic změnit, ale ještě jejich důvody posílit...

_________________________

_________________________

 

 

 

 

__________________________

 

 

 

___________________________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Dovětek ?

 

Jestliže se ODS takto "vstřícně" a "otevřeně" chová před volbami a v době, kdy chce sáhnout znovu po moci - jak by se asi tak chovala, až by jí znovu dosáhla ??

Znamená to jediné : V ničem a nijak se nezměnila - a nezmění. Důvody, pro které málem vypadla z velké politiky, odmítá vidět - a hlavně : Odmítá na sobě zapracovat.

Pravicová je tato strana jenom podle rétoriky, jinak je to odnož bývalých komunistů - a starého psa novým kouskům, samozřejmě, nenaučíš...

____________________

____________________

Více viz :

http://www.k213.cz/JOOMLA/3043-jana-cernochova-otevrena

 

_____________________

_____________________

 

 

 

 

________________________

________________________

Comments  

0 # Ing. Jiří Fiala 2019-07-06 11:48
Správní orgány tady nejsou od toho, aby určovaly, co je, nebo není trestným činem

novinky.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2019-07-06 14:36
Babiš přidal - exekutorům :

Tisíce důchodců nově spadly do exekuce. Kvůli rekordnímu navýšení penzí

e15.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2019-07-06 19:10
Černochová :

protože měla učinit opatření vůči svévolně jednajícím soudům ( na rovině Parlamentu či z pozice starostky apod.) , např. podat návrh na odvolání Zhřívala k Domovnici , nikoliv Vás difamovat. Dozvěděla se od Vás o trestných činech páchaných úředními osobami ( soudci) - a neučinila nic, aby trestné činy byly prošetřeny.

P.
0 # Ing. Jiří Fiala 2019-07-08 19:16
Předmět: Restituce Černínů

seznamzpravy.cz/.../...

Bez přihlášení nemůžete vkládat příspěvky.