Volby : Země hledá novou tvář

K výsledkům víkendových voleb lze dodat jediné : Ani jarní uvěznění předsedy K 213 nedokázalo zastavit postupné vymizení ODS z veřejného života a prudký pád této strany, původně sjednocené protikomunistické opozice, do propadliště dějin a její postupné vymizení z veřejného života, kam strana velkomafiánů, ve své většině převlečenýách bývalých komančů a jejich pohrobků samozřejmě jedině patří.

Pokud k tomu přispěla i čtvrteční reportáž těchto stránek z MSP, kam tato velkomafiánská strana umístila buzeranta Pospíšila, aby prznil rodinné právo, které se ho nikdy nebude týkat, pak splnila svůj účel.

A tak naše země pomalu jakoby procitala ze sna do kruté reality a zoufale hledá novou tvář, Svou vlastní - i tu lidskou, která bude schopna ji vést. Slušně, s úctou k tradičním hodnotám, poctivě k občanům i k závazkům země.

Uplynulých 20 let, namísto důvodu k hrdosti, budiž navždy výstražným mementem, kam až to může dojít, když si někdo myslí, že zemi i ekonomiku lze rozvíjet bez morálky a bez ideí, kterým by mohli lidé uvěřit a ztotožnit se s nimi.

Neboť morálka a právo je to vůbec nejzákladnější, bez těch se žádná společnost nepohne nikam. Česká společnost uplynulých 20-eti let je toho nejjasnějším příkladem.

Lidé musí něčemu dobrému věřit a o něco dobrého usilovat, musí vidět, že poctivost a slušnost se v životě vyplatí, a ne naopak.

Na morální rozvrat konečně zahynula i mocná říše římská - natož pak postkomunistický státeček, teprve hledající svou tvář i místo v civilizovaném světě.

Neboť státy se udržují ideemi, z nichž byly stvořeny. A ty původní idee, na kterých byla postavena úspěšná první republika, byly pozapomenuty, vysmívány, vytlačeny ze života. Přece se nebudeme vracet o 70 let zpátky !!

Slaboduší jedinci, šířící tyto postuláty po Vítězném listopadu, mají tak především na svědomí tento morální - a teď už i ekonomický - marasmus, do kterého jsme naplno zabředli.

Neboť stejně jako je věčná a neměnná láska, tak jsou věčné a neměnné idee poctivosti, upřímnosti, opravdovosti, pracovitosti.

Na smetiště dějin pak patří jedině ten, komu jsou k smíchu. Dnes už navíc hodně křečovitému.

_______________________________________

17.10. 2010
Jesenný

Soudruhu premiére Nečasi,

přijměte moje upřimné blahopřání k výsledkům víkendových voleb.Stejně upřimně jsem blahopřál před několika měsíci Vašemu dlouholetému spolubojovníkovi soudruhu Topolánkovi,který shodně s Vámi,po Vítězném listopadu 1989,flexibilně o 180 stupňů změnil politický názor a orientaci.Tehdy jsem mu prozíravě popřál i brzký odchod z veřejné scény,což platí samozřejmě i pro Vás,jedině tímto činem budete skutečným garantem boje s korupcí a může přijít vláda práva.

Nestačí,aby odešli pouze "íčko" Langer a Topolánek,je třeba chlév vyčistit pořádně,jinak se toho zápachu podvodů,krádeží,bezpráví a korupce nezbavíme nikdy,musíte odejít Vy,"motivátor" Tluchoř a všichni,kteří jsou jakkoli spjati s modrobolševickou vládní mafií od 90.let.

Byli jste to vy,kdo totálně rozvrátil morálku a právní stát.Už od památného výroku současného prezidenta ČR Václava Klause,že ho nezajímá,jestli jsou finance pumpované do české ekonomiky čisté.Tímto výrokem odstartoval vlnu právní džungle a násilí,z které se ČR dodnes nevzpamatovala."Ičko" ještě pro jistotu totálně destabilizoval a ochromil Policii ČR a v jeho "práci" dnes pokračuje bílý kůň estébáků z bezpečnostních agentur,současný ministr vnitra Radek John.Bylo dosti výmluvné a pozornému,nezmanipulovanému voliči to jistě nemohlo uniknout,že právě Vy dva jste v povolebním pořadu Václava Moravce na Čt lhali,až se Vám od úst prášilo.

Já jsem tímto zločinným státem a jeho justicní mafií více než 3 roky perzekuován a sociálně vydírán a pokud na úřadech,soudech a ministerstvech budou sedět Vám podobní,všehoschopní,tak se nejen já,ale mnoho dalších postižených, lepších zítřků nikdy nedočkáme.Ministerstvo nespravedlnosti ovládáte dlouhodobě a současný stav justice tomu také odpovídá.

Takže Vás jménem mnoha slušných a poctivých lidí této krásné země žádám,pokud chcete skutečně něco pozitivního pro ČR udělat,odejděte navždy z veřejného života.

Josef Langhammer
________________________________________