Co děláš, dělej pořádně - tedy i čtení

 

Pan

JUDr. Libor Vávra,

místopředseda MS v Praze

 

K č.j. Spr 818/2013

 

Pane místopředsedu soudu,

K Vašemu dopisu ze dne 11. dubna t.r. Vám sděluji, že já sice chápu, že jste se naučil číst teprve nedávno, jak jste nám hrdě potvrzoval svým dopisem ze dne 5.12. loňského roku, ale když už něco děláte, je potřebí to dělat pořádně – tedy i čtení. A po čtení následuje i druhá fáze – tedy pochopení smyslu textu.

Právě ta, zdá se, Vám dělá zatím zásadní problémy, takže mi odpovídáte na něco, na co se Vás nikdo neptal.

Nikdo se Vás totiž neptal, zda jste podali kárnou žalobu na Bláznu pro jeho excesy (to je nakonec každému jasné, že jste nepodali nikdy nic - a podle toho to taky vypadá, a to jak na Městském soudě, tak především na OS pro Prahu 10), natož pak proč jste ji nepodali poté, co ji podala pí Brožová, ale proč jste ji nepodali dávno (tedy dávno před podáním pí Brožové) sami, jak bylo vaší povinností – tedy především Sváčka coby předsedy Městského soudu a Výtiska coby předsedy OS pro Prahu 10.

Na tento dotaz Vaše písemnost žádnou odpověď neobsahuje, takže ji laskavě račte vypracovat a doručit, nejlépe pak někým, kdo už umí nejen číst, ale i psát (i když Vám to může dát trochu hledání).

Přiznám se, že Vaše označení evidentního psychopata Blázny za Vašeho „kolegu“ mě trochu zaskočilo, měl jsem za to, že Vy jste ještě tak daleko nepokročil, ale pokud máte za to, že ano, nebudu Vám to rozhodně vyvracet.

Konečně, Vy svůj stav (právní, zdravotní i morální) musíte znát jistě nejlépe.

S pozdravem

Ing. Jiří Fiala

__________________________

Vvra_M_1104

__________________________

 

__________________________

http://www.k213.cz/Strucne-odpovedi

__________________________

 

 

Bez přihlášení nemůžete vkládat příspěvky.