Sloup : ČT objektivně informuje - asi jako česká justice nestranně soudí...

Kdysi se říkávalo : Česká televize lže, jako když Rudé právo tiskne... Tak dnes máme tuto modernizovanou verzi... 

O dosavadním vývoji případu kolem Sloupu jsem zatím psát nechtěl, protože se - z mého pohledu - zatím ani nic podstatného nestalo. Chtěl jsem veřejnost pozvat až k nařízenému soudnímu jednání. 

Ale, jak vidět, protistrana má silnou potřebu zastrašovat veřejnost, aby náhodou někoho dalšího nenapadlo totéž - a tak když protistrana jinak nedá... Proč toho nevyužít, že ?  Konečně, kde bychom našli lepší a názornější příklad tzv. "objektivity ČT" a ještě lépe - tzv. "nestrannosti justice". 

Když přijdeme my, z redakce těchto stránek,  s mikrofonem a kamerou na soud a chceme vědět, proč např. nevykonává pravomocná rozhodnutí, zvláště pokud jde o předávání dětí matkou otci - znáte už tu automatickou odpověď, že ?!! Melou ji dokola jako kolovrátek : 

K probíhajícím případům se nesmíme vyjadřovat... 

A - hle !! Ke Sloupu najednou - můžou ???  I bez souhlasu kohokoliv ? 

A to jako probíhá jak ? 

ČT na soud denně volá a ptá se - tak, co ten zlotřilec Fiala, už jste ho odsoudili, jak jsme si to - u pana kardinála - domluvili ?? Nebo ještě ne ?! A proč tak váháte ?? Na co čekáte?!

Anebo - opačně : Mluvčí soudu pro Prahu 1 Pavla Hájková se v tom horku a při pátečním odpoledni k smrti nudí, nemá do čeho píchnout, a tak, aby ukrátila dlouhou chvíli v horkém letním počasí, až k nevíře - zavolá do televize - a zeptá se : Tak co, nechcete něco vědět o zločinci Fialovi, jak jsme ho pěkně osolili ?? Chcete ?? Tak - tady to je. 

Souhlas samozřejmě ke zveřejňování údajů o probíhajícím případu, který ještě ani nezačal - najednou vůbec nepotřebují, natož aby ho od někoho - kohokoliv - měli.  

 

A teď se podívejme na "objektivitu" ČT.

ČT dobře ví, resp. musí vědět, o koho jde, naše stránky samozřejmě denně čte - přesto není uvedeno ani jméno, natož funkce, natož byť i jen jediná zmínka o našem sdružení. TAK VELMI SE NÁS - A MNĚ OSOBNĚ zvláště - BOJÍ  !! Ubožáci.

Zmínka by totiž samozřejmě nesla s sebou veliké riziko, že byť i přihlouplý čtenář nebo divák, neposeda, zadá do googlu totéž - a v cuku letu je na našich stránkách, přičemž ČT by se nic horšího stát asi nemohlo.

Samotný palcový titulek článku je evidentně hrubě zkreslenou informací, kterou ovšem práva neznalý čtenář může spolknout i s navijákem - o což také ČT zjevně jde : Anonymní "muž" totiž žádnou podmínku nedostal, když si podal odpor.

Tak, jak to napsali, by to znamenalo, že "muž" už byl pravomocně odsouzen - a nelíbí se mu to. A to je tak asi celé, co s tím může dělat. Tenhle dojem, naprosto neodpovídající realitě, samozřejmě chtěla ČT vzbudit. Tomu říká "snaha o objektivní a vyvážené zpravodajství... "

Ale - pokračujme.

Prý jsem kolem půl osmé zapálil Sloup, který uhasili až přišedší strážníci... Všimli si toho prý na kameře...

Nesmysl a lež jako věž. Jedna za druhou.

Jednak to bylo v sedm, ne v půl osmé, ale čert to vem.

Nevím, co viděli na kameře, ale rozhodně na ni nijak nereagovali - a kdyby je nepřivolal ten potrhlý pobuda v montérkové uniformě připomínající policejní pracáky telefonem, asi pověřený ostrahou Sloupu a placený nejspíš samotným Dukou, tak by strážníci nepřijeli pravděpodobně ani do oběda. Ještě si dobře pamatuji, jak dlouho jsme na ně čekali, a ten chlap furt nadával, že když je je nejvíc potřeba, tak nejedou a nejedou.

Přijeli asi po 10-ti minutách, kdy už bylo dávno po všem, jen to zadokumentovali. Zmínka o hašení je holým nesmyslem, v té době už ani nic nehořelo, ty zapálené hadry buďto shořely, nebo je ten pobuda smetl na podstavec pomníku, a ten byl plný vody...

(Malá vsuvka : Když jsem ke stejnému bodu došel při sepisování policejního protokolu a říkal jim o té vodě, povídám taky, že to mají asi špatně odvodněný, protože ta voda nikam neodtíká - a jestli si to nedořeší, tak jim v zimě voda ten pomník roztrhá. A ten policajt povídá : Vidíte, měl jste to nechat na vodě, ta to udělá za Vás, a tu rozhodně nezavřem…)

Zajímavé jistě je i to, že ani Hájková, ani ČT nijak nekomentují, proč mě chtěli odsoudit za poškozování cizí věci, když sami uvádějí, že kromě očouzení se nic kameni nestalo a žádná škoda nevznikla. Tak jakou cizí věc jsem teda poškodil ??? Ty hadry snad ? Ty byly moje...  

A ty mi jako zabavili ? Tak ať jich ve zdraví užijou…

Ve zprávě ale zcela chybí jinak naprosto zásadní informace, a sice, že jsem podal návrh na vyloučení jak soudkyně, tak státní zástupkyně pro takový stupeň prokázané blbosti, jenž jim zcela znemožňuje případ projednat, natož pochopit jeho podstatu - a dále, že se na tomtéž soudě od jisté doby vyskytuje mně dobře známý psychopat Blázna, přičemž existují judikáty NS na to, že byl-li vyloučen pro podjatost a osobní konflikt s obžalovaným jeden ze soudců soudu, považují se za podjaté i všichni soudci ostatní. A že tedy nezbude, než celý slavný Ovocňák, i s Hájkovou vyloučit - a dát to někam jinam.

Kam - to ať si zase rozhodne Vrchní soud.

A teprve potom bude důvod pozvat veřejnost. Ať se na tu srandu přijde na vlastní oči podívat...

 

 

 hloupost, kulturní zaostalost, osobní malost,  celkovou nezpůsobilost, vrozenou tupost, CELKOVOU ZABEDNĚNOST, charakterovou podprůměrnost  a pro předpojatost vůči všemu (pro ně) nestandardnímu, vzdělanému, sebevědomému, pokrokovému a nebojácnému, což jsou vlastnosti, se kterými tyto konzumní, konvenční, nevzdělané a přitroublé chudinky nesnesou srovnání, což je podvědomě irituje, provokuje a dráždí, jak ostatně prokázaly právě jimi zaslané dokumenty – tedy návrh na potrestání a trestní příkaz.

 

Na tyto dva slinty nutno pohlížet jako na výplody tupých, nevzdělaných, ba zdegenerovaných hlav a jako odstrašující varování před tím, jak může vypadat údajná vysokoškolačka, jež nemá rozhled často ani běžné prodavačky.

                                                                                                                      Ing. Jiří Fiala 

 

 ________________

 

 

 

 

 

 

 

 

_______________________

_______________________

 

 

Za podpálení Mariánského sloupu na Staroměstském náměstí dostal muž podmínku. S trestem nesouhlasí.

https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3147564-za-podpaleni-marianskeho-sloupu-na-staromestskem-namesti-dostal-muz-podminku-s

 

Jak velmi "s trestem nesouhlasí" se můžete vy - a samozřejmě hlavně tupci z ČT - podívat výše.

A příště si už můžou - pro pravdivé, objektivní a hlavně celistvé informace - zavolat přímo do redakce našich stránek, a ne nějaké potrhlé Hájkové, která o tom stejně zjevně houby ví  :

 

_________________________

_________________________

 Zajímavé, že Sloup vysochal nějakej Váňa, ne "muž" (asi to teda muž nebude...) - a od kouře a sazí ho očistil nějakej Černý (co taky asi není mužem...) 

 

_________________________

Muž zapálil mariánský sloup na Staroměstském náměstí. Strážníci ho zadrželi na místě | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/mariansky-sloup-praha-pozar-zharstvi-staromestske-namesti-policie-ohen_2006211115_gak

 

VIDEO: Muž se v Praze pokoušel

 

Tady je Vám 42, a o pár dní později je Vám 57 :-)
 

https://www.lidovky.cz/domov/muz-se-v-praze-pokousel-zapalit-mariansky-sloup-ohen-straznici-uhasili.A200621_101839_ln_domov_rkj

To víte, chtěli mi trochu polichotit... Jsou to hodný kluciííí.... 

_________________________

_________________________

 

Sloup : 

 

 

 

 

 

____________________________

____________________________

 

Comments  

0 # Saxána 2020-07-25 09:03
Asi novinářská kachna už letí internetem.
parlamentnilisty.cz/.../...
0 # Saxána 2020-07-25 09:09
Stavba není dokončena, protest tedy byl na místě právě v takovou dobu. Nemůže se jednat o výtržnost - de iure není stavba prohlášena památkou.
Poškození cizí věci také nenastalo - kámen nehoří a očouzení smyje voda.
Protest - právo na odpor.
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-07-25 09:23
Ještě i jedna okolnost je poměrně důležitou : Výtržnost lze spáchat na místě VEŘEJNOSTI PŘÍSTUPNÉM - a to tahle stavba rozhodně nebyla, když byla obehnána vysokým plotem.
Mohlo by se snad jednat o vniknutí na soukromý pozemek - pokud by to ovšem soukromý pozemek byl. A to zjevně není, Žádná část Staromáku není vyčleněna z majetku města - takže JE TO MAJETEK MĚSTA.
Pak se ale ptám, jak to, že nějaká soukromá firma či spolek si ohradí část veřejného náměstí - a nikoho tam nepustí ??
Co kdybysme to udělali my, za K 213 ? Ohradili si třeba kus Václávaku - a rozvěsili tam fotky soudců, vydávajících křivé rozsudky ??
To by taky magistrát nijak nereagoval ?
Ti policajti, když už tam přijeli, tak měli správně prvně strhat to oplocení, protože veřejný prostor si nikdo nemá co oplocovat nějakou drátěnou ohradou...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-07-25 09:24
Ty těžké karty vyrábíš v noci, nebo je taháš jen tak ze šuplíku ?
Je to pojato za správný konec - potřít jmenovaného vlastním lejnem - to pak i u kamarádíčků budí zasloužený obdiv..
Kaskadérský přelet plotu máš ještě v rukávu.
Pan Peroutka Ti klepe na rameno !

F
____________
Kdyby to opravdu udělal osobně, bral bych to jako nejvyšší poctu a uznání své práce na těchto stránkách za celá léta.
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-07-25 09:37
Jo, a mimochodem, zadal jsem dotaz na OSZ P - 3, jestli už podali obžalobu na ty krávy, co počmáraly Churchillův pomník před VŠE.
Tam škoda prokazatelně vznikla, rozhodně vyšší než 5 tisíc - a výtržnictví to není ???
To je mi ale novinka !!!

idnes.cz/.../...

denik.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-07-25 09:47
„V souvislosti s mariánským sloupem je společnost znepřátelena už od jeho strhnutí v roce 1918, od počátku první republiky. Už tehdy se národ rozpůlil. Kdykoli se o věci spustí diskuze, je velmi živá,“ uvedl pro Lidovky.cz v lednu tohoto roku historik Petr Macek z Ústavu pro dějiny umění Filozofické fakulty Univerzity Karlovy.
____________
Uvidíme, jak bude živá u soudu...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-07-25 19:55
Typické fungování brněnské sociálky (nebo kdekoliv jinde) :
Matka 5 let týrala syna, i babičku - sociálka měla dohlížet, údajně si "ničeho nevšimla" :

A zase se můžeme ptát : Kdo z toho vyvodil jaké důsledky ? Nikdo žádné ?!! Tak pak patří zavřít tajemník i se starostou..

novinky.cz/.../...
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-07-25 20:02
Ono se toho od těch 50. let zase tolik nezměnilo, že ??
Jak by taky mohlo - když nám vládnou furt ty samý...
________________

Všimněte si : Nejtvrdší lágr - Ostrov. Zvláště zatvrzelé politické posílali už od 50. let právě tam.
Ostrov - Vykmanov.

Pokud si projedete zpětně moje vězeňské adresy, můžete na to vzít jed, že to jsou ta nejhorší, nejproslulejší místa :
________________

novinky.cz/.../...
________________

"Československé věznice tehdy dostaly instrukce, že mají co nejvíc politických vězňů posílat do pracovního trestaneckého oddílu Ostrov u Karlových Varů, tábor Vykmanov. Vězni pak dostali jen kódové označení „Ostrov“, nic víc se oficiálně nesmělo říkat.

Ve věznicích v Plzni, Praze, Mostě i Brně založili sběrná centra pro kandidáty „Ostrova“ - a kdo byl jednou zařazen, už se z toho nevyvlékl."________________

A pak že - dovolená... Jak pro koho.
Pro ty, co denně měli strach z našich stránek, co tam o nich zase bude, určitě.
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-07-25 20:15
Babiše vypískali v Holicích :

Hanba, fuj, estébák.Tentokrát z Holic. Dodal bych ještě podvodník, vychcánek, zloděj krytý policejně justiční mafií,
ktorú si kúpil. J.K.


www.forum24.cz/.../
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-07-26 11:08
Sauer, hlavní aktér zboření sloupu byl anarchista - a všichni kolem něho socani.

Všichni, ať katolíci, ať protestanti, bychom se měli zasadit o důstojnou památku těch popravených, a doplnit sloup vzpomínkou, výstrahou i výzvou na obranu křesťanství. Poprava byla hrozná msta, která v Bibli nemá místo! Panna Maria za to nemůže, mohou za to politici. Vašim činem jste nahrál těm všem anarchům...i Antifě.

I v Polsku je placena ze zahraničí, ničí církevní památky, napadá fyzicky kněze...Trzaskowski na ni sám za Varšavu dal dva a půl milionu zlotých. Antifa je nástupce italských Rudých Brigád či německé "Frakce Rudé Armády", teroristických organizací, placených KGB (k čemuž se přiznal veřejně Gorbačov, a prohlásil tehdy, že se zasadí, aby je KGB nepodporovala!), dělaly totéž, co dnes Antifa. Kdyby tihle získali vládu, rozpoutali by teror - jak v Kambodži absolventi pařížské Sorbony Pol Pot a Khieu Sampang...
Freeeurope

__________________
Důstojnou památku popraveným - a Pomník smíření - ale ne už na Staromáku, tam už je zjevně přepomníkováno...

Sloup ať si odvezou do Břevnova, tam to bude zajímavá památka, za kterou se potáhnou turisti - ale na Staromáku už ne, tam by brzy nebylo k hnutí....
0 # Ing. Jiří Fiala 2020-07-26 11:13
Sv.Jan Pavel II v při návštěvě ČR v r. 1995 jasně podal protestantům ruku - lépe bylo po staletích, než vůbec nikdy. Neuznával také takové akty pomsty...

Freeeurope

______________

Měl pravdu. A byl také prvním katolíkem - a papežem - kdo se veřejně omluvil za upálení Jana Husa, s tím, že je mu to upřímně líto.
Tak to mu zase já upřímně věřím.

Jednak proto, že Jan Pavel byl opravdu čistá duše - ale věřil bych to i jakémukoliv jinému papeži, protože kdyby bývali věděli, co po upálení MJH nastane, a nejen v Čechách, asi by si to hodně důkladně ještě rozmysleli.

Bez přihlášení nemůžete vkládat příspěvky.